TEİAŞ 193 Kişi Alacak

 TEİAŞ 2016 personel alımı ilanlarını yayınlamaya başladık. TEİAŞ 193 kişilik daimi işçi statüsünde teknisyen alımı yapacaktır. TEİAŞ iş başvurusu yaparak sizde bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

82 Elektrik teknisyeni ve 111 Teknisyen olmak üzere iki grup halinde alım yapacak olan  TEİAŞ Genel Müdürlüğü alacağı kişileri taşrada çalıştıracak ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre istihdam edecek.

teias-193-personel-alimi
TEİAŞ 2016 Personel Alımı

TEİAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2016 ilanına başvuracak kişilerin mutlaka 22 Şubat 2016 tarihinde İŞKUR sistemi aracılığı ile ilan edilecek alımı takip etmeleri ve ona göre başvurmaları gerekmektedir.

ALINACAK POZİSYONLAR


- Elektrik Teknisyeni : 82 Kişi
- Teknisyen :
111 Kişi

TEİAŞ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI


 -82 Elektrik Teknikeri : Meslek Yüksekokullarının Elektrik; Elektrik Enerjisi Üretim, İletim, Dağıtım bölümü mezunu olması gereklidir.
- 111 Teknisyen : 14 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu) ile 97 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu)


1 yorum:

  1. merhaba.yayınlamış olduğunuz teiaş ilanına nasıl başvuru yapılabilmektedir.bu konuda bilgilendirir misiniz.

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.