THY Yine Lise Mezunu Kabin Memuru Arıyor

 Avrupanın en büyüğü, futbol kulüplerine ve filmlere sponsor olan Türk Hava Yolları en az lise mezunu bayan kabin memuru alımı için yine ilan yayınladı. Aşağıda kabin memuru alımı şartlarına ulaşabilir sizde THY iş başvurusu yapabilirsiniz. Uçak filosunu gün geçtikçe arttıran THY kabin memuru ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

 2016 Türk hava yolları personel alımlarından yararlanmak isteyen arkadaşlar insan kaynakları departmanına ulaşmak için iş başvuru formumuzu kullanabilirsiniz. THY en az lise mezunu ve bayan olma şartı ile kabin memuru alımı şartlarını yayınlamıştır. THY kabin memuru arkadaşlara 5 bin TL civarı maaş vermektedir. Özellikle bayan iş arayanların 5 bin TL maaş ile çalışması çok güzel. Daha önce yayınladığımız bir ilanda da THY kabin memuru maaşlarının ne kadar yüksek olduğundan bahsetmiştik.

kabin-memuru-maas
THY Kabin Memuru Alımı

THY KABİN MEMURU OLMAK İÇİN ARANAN ŞARTLAR  • -T.C. vatandaşı olmak
  • -01/01/1986 ile 31/12/1995 tarihleri arasında doğmuş olmak
  • -En az lise mezunu olmak (Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.)
  • -İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.)
  • -Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak


Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı 2016 ilanına  göre  yukarıdaki şartları taşıyan bayan adayların, ilana THY A.O. resmi web sitesi www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yalnızca bu adresten yapılan başvurular geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. Adaylar, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.