Üniversite İçin 108 Personel Aranıyor

 İstanbul üniversitesi KPSS 55 ve üzeri puan almış 108 yeni personel alımı yapacak. Maaşları üniversite döner sermayesinden karşılanacak sözleşmeli personeller için başvuru şartları ve kadrolarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz. Sağlık personeli kadroları için eleman arayan İstanbul üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

ALINACAK PERSONEL KADROLARI


- Hemşire: 106 Kişi
- Sağlık Teknikeri: 2 Kişi

universite-108-personel-alimi
İstanbul Üniversitesi Personel Alımı

PERSONEL ALIMI ŞARTLARI


- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.
- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
- Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati
aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.

İstanbul Üniversitesi 108 Sözleşmeli Personel Alım İlanı için ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (notertasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.