Vakıf Katılım Bankası 350 Memur Alımı İş Başvurusu

 Vakıf Katılım bankası katılım furyasına katıldı. Vakıfbank iştiraki Vakıf katılım ilk personel alımı rakamını 350 kişi olarak açıkladı. Sizde Vakıf Katılım iş başvurusu yaparak kamu bankasında çalışabilirsiniz. Vakıfbank iş başvurusu yaparak sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

 Vakıf Katılım bankasının BDDK açıklamasını sizinle paylaşalım;


Buna göre, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 10 uncu maddesi ile Bankaların İzne Tabi İşlemleri İle Dolaylı Pay Sahipliğine İlişkin Yönetmeliğin 7 nci maddesi kapsamında yapılan değerlendirme neticesinde, Kurulun 27.02.2015 tarih ve 6205 sayılı Kararı ile kuruluş izni verilen Vakıf Katılım Bankası A.Ş.’ye faaliyet izni verilmesine karar verildi.

vakif-katilim-is-ilanlari
Vakıf Katılım Bankası İş Başvurusu

İLK ETAPTA MERKEZ ŞUBE VE YAKLAŞIK 120 ÇALIŞANLA AÇILACAK


Vakıf Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran yaptığı açıklamada ilk etapta merkez şube ve yaklaşık 120 çalışanla 26 Şubat 2016'da açılacağı , ancak
açılış sonrası hızlı şubeleşme çalışmaları olacağını ve bu paralelde çalışan sayısında benzer şekilde artış görüleceğini belirtti.

2016 yılı sonuna kadar yaklaşık 350 personel alımı yapmayı hedeflediklerini belirten Oran, "İlk aşamada müşteri sayısı ve hedef kitlemizin örtüştüğü noktalarda şubeleşme çalışmaları yapacağız. Bu doğrultuda İstanbul, Ankara, Konya, Gaziantep, Bursa, İzmir, Adana, Antalya, Kayseri gibi iller ilk şubelerimizi açacağımız şehirler olacak. Sonrasında ise şubelerimiz hızla ülke coğrafyasının geneline yayılacak" diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.