ASDEP 3000 Memur Alımı Yapacak

 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 1500 yeni personel alımı yapacağını duyurmuştuk. Bakanlık ASDEP kapsamında ilk etapta 1,500 daha sonra ikinci etapta 1,500 ve toplamda 3,000 kişi alacağını açıklamıştır. Bakanlık 15 bin kişilik alımı 3 bin kişi ile start vererek tamamlamaya çalışacak. 2016 Yılında 3 bin kişilik memur alımı gerçekleştirecek Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı ilan detaylarına sitemizde ulaşabilir sizde memur olma şansı yakalayabilirsiniz.

asdep-is-basvurusu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP kapsamında gerçekleştireceği bu alımların ilk etabı Mayıs ayına kadar diğer 1,500 kişilik olan alımı ise yıl sonunda gerçekleştirilecektir. Ve son gelen habere göre bu alımlar taşeron yolu ile gerçekleştirilecektir.

3 Bin kişilik yapılacak bu alımın ilk bölümü yani 1,500 kişilik alımı 2 ay içerisinde tamamlanacağı söylenmektedir. Ayrıca bu alımların 81 ilde gerçekleştirileceği
de açıklamalar arasında yer almaktadır. Projede öncelikle 1 yıllık sözleşme imzalanacak daha sonra yapılan çalışmaların düzgün olması, gitmesi halinde bu süre 3 yıla uzatılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.