Bakan Açıkladı 15 Bin Sosyal Danışman Alınacak

 Sosyal danışman, psikolojik danışman, psikolog, sosyolog, çocuk gelişimi uzmanı gibi kadrolarda atama bekleyen arkadaşlarımız için müjdeli bir haberimiz var Aile ve Sosyal politikalar bakanı Sema Ramazanoğlu katıldığı bir programda açıklamalarda bulunarak 1500 kişilik psikolog alımı yapılacağını bu rakamın 15 Bin'e çıkacağının haberini verdi.

15-bin-sosyal-danisman-alimi
Bakanlıktan Açıklama geldi 15 Bin Sosyal Danışman Alınacak

Ramazanoğlu, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve İstanbul Ticaret Üniversitesi'nce "Kadın ve Yoksulluk" ana temasıyla düzenlenen 2. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi'ne katıldı. Kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan da katıldı.

 Bu haber ile atama bekleyen binlerce üniversite mezunu arkadaşımız biraz rahat nefes alacak, gelecekten daha umutlu olacak. 15 Bin sosyal danışman ataması ne zaman tamamlanacak? derseniz, bunun yanıtı henüz net değil ama 1500 kişilik atamanın bu ay sonuna kadar tamamlanacağı kesin. Sitemizi takip ederek yeni haberlerden anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.