Deneyimsiz Personel Alımları ve Kadroları

 Lise veya Üniversite diplomanız yok mu? İş arıyor fakat belirli bir meslek dalında eğitim almadınız mı? Türkiyede bir çok sektörde deneyimsiz personel alımları devam etmekte. Deneyimsiz personel alımı yapan firmalar çoğunlukla hizmet sektöründe çalışma saatleri geniş ama mesai uygulaması yapması gereken firmalardır. Özellikle giyim ve yiyecek içecek sektöründe ara eleman sıkıntısı her zaman bulunmaktadır. Aşağıda yayınlayacağımız meslek dallarında iş ilanlarını sitemizde sürekli olarak yayınlamaya devam ediyoruz.

 2016 Yılında deneyimsiz personel alımı yapan firmaların sayısı artmaya devam ediyor. Artan nufusa ve ihtiyaçlara yönelik müşteri memnuniyeti odaklı personel alımlarını sitemizde yayınlayacağız. Deneyimsiz personel arayan firmalar alınacak kadroya göre farklı şartlar aramaktadır. Deneyimsiz alınan personeller kurum için eğitimler ile kalifiye hale getiriliyor yıllaca aynı çatı altında çalışma fırsatları sunuluyor.

deneyimsiz-is-basvurusu
Deneyimsiz Personel Alımları

Deneyimsiz Personel Alımları ilanları için alım yapan sektörlere göz atacak olursak karşımıza şu sektörler çıkmaktadır.


  • ♦ Kurye,
  • ♦ Şöför,
  • ♦ Ayakkabı Satış Danışmanı,
  • ♦ Reyon Görevlisi,
  • ♦ İmalat İşçisi,
  • ♦ Üretim Elemanı.


 Sizde bu kadrolarda personel alımlarından yararlanmak için güncel iş ilanlarını sitemizde takip edebilir hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.