Deniz Kuvvetleri 4000 Sözleşmeli Er Alımı Yapacak

 Deniz kuvvetleri komutanlığı yayınladığı ilan ile 4 bin kişilik sözleşmeli er alımı yapacağını duyurmuştur. Şanlı Türk ordumuzda görev alıp çalışmak isteyenler için başvuru şartlarını ve tarihlerini burada yayınlamak istiyoruz. Deniz kuvvetleri sözleşmeli er alımında en az ilköğretim mezunu olma şartı getirmiştir. Yani ortaokul mezunları da sözleşmeli er alımına başvuru yapabilecek. Sitemizdeki askeri personel alımı kategorisini takip ederek sizde güvenlik güçlerimizde iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

DENİZ KUVVETLERİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI


deniz-kuvvetleri-is-basvurusu
Deniz Kuvvetleri 4000 Personel Alımı  • - T.C vatandaşı olmak,
  • - Erkek olmak,
  • - En az ilköğretim (ortaokul (8 yıl) mezunu olmak veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olmak) (Kılavuzda belirtilen okullara denk yurt dışındaki okullardan mezun olan adaylar, lisans/önlisans için Yükseköğretim Kurumu (YÖK)’ndan, ortaöğretim için Mili Eğitim Bakanlığı (MEB)’ndan denklik belgesi alacaktır.)
  • - Askerlik görevini yapmış veya yapıyor olmak,
  • - Daha fazla başvuru şartı için ilgili ilan tam metni sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.


DENİZ KUVVETLERİ BAŞVURU İŞLEMLERİ


- Başvuru işlemleri sadece internet üzerinden gerçekleştirilecek olup, posta veya şahsen başvuru yapılmayacaktır. Başvuru tarihi ise 22 Şubat 2016 ve 20 Mart 2016 Pazar günü saat 23:59'a kadar yapılması gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyenler adaylar " http://personeltemin.dzkk.tsk.tr " resmi internet adresine giderek “2016 yılı 2. Dönem Deniz
Piyade (Amfibi Komando) ve Sözleşmeli Er Alımı’’ sekmesinde “İlk Başvuru kısmından
yapılmaktadır.

1 yorum:

  1. Başvuru yapmak için 1 ay önceye mi gitmek gerekiyor

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.