EGM 2 Bin 234 Bekçi Alımı Detayları

 Emniyet genel müdürlüğü resmi gazetede yayınladığı habere göre bu yıl içerisinde toplamda 2 bin 234 kişilik bekçi alımı gerçekleştirecek. Belirli bölgelerde polis güçlerimize destek amacı ile yapılacak bekçi alımından kimler yararlanabilecek? Bekçi alımı ne zaman yapılacak? İlanımızdaki detaylarda bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 18 Martta yayınlanan Resmi gazetede yürürlüğe giren ilan ile toplamda 2234 bekçi alımı yapacak. EGM Bekçi iş başvurusu yapacak adaylar alımların ne zaman yapılacağını Emniyet yetkililerine sormaktadır. Alımlar ile ilgili net bir tarih hala verilmemektedir. Önümüzdeki günlerde Emniyet genel müdürlüğü yeni bir ilan yayınlayarak Bekçi alımı tarihini ve şartlarını belirleyecektir.

emniyet-bekci-is-basvurusu
Emniyet Genel Müdürlüğü Bekçi Alımı

 EGM Resmi gazetede yayınlanan ilana göre alımı yapılacak 2234 yeni bekçi çarşı ve mahallelerde polisten sonra güvenlikten sorumlu kişiler olacak. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Bekçiler huzurun sağlanması için polis kuvvetlerine destek
sağlayacaklar. Bekçilerin alacağı maaşlar hakkında da henüz net bir bilgi olmasa da bir polis maaşına yakın olacağını düşünmekteyiz. Her ne kadar polisler kadar yetkileri olmasa da Bekçiler de huzur ve güvenliği sağlamak için çalışacaklarından görevleri polis ile aynı olacaktır. Aşağıdaki yorum bölümünden Emniyet genel müdürlüğünün bekçi alımları ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Ben Asb.çvş görevimden istifa ettim bir yıllık görevim vardı şuan iş arıyorum ve bu işten nasıl yararlanabilirim

    YanıtlaSil
  2. Ben lise mezunu uc yil Turk silahli Kuvvetlerin de sozlesmeli er personel olarak calistim ve sozlesmem bitti uzatmadim is ariyorum bu isden nasil yararlana bilirim tsk ler

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.