Evde Yemek Tarifi Yazarak Para Kazanmak

 Günümüzün popüler ek iş ilanlarından evde makale yazmaya benzer evde yemek tarifleri yazma işi ile sizde para kazanabilirsiniz. Bir çok yemek sitesi evde yapılabilecek özel yemekler, yöresel yemekler yada diyet yemekleri hakkında tarifler toplamaktadır. Bir nevi yemek sitelerine aşçı gibi yapılmış yada yaptığınız yemeklerin tariflerini yanında bir fotoğrafı ile satabilirsiniz. Kazanacağınız para yemek tariflerinin eşsizliğine, ilginçliğine ve sayısına göre değişebilir. Sadece yemek değil pastalar, tatlılar, size özel spesiyaller de para kazandırabilir. Annenizden, anneannenizden, atalarınızdan size kalan yemek tariflerinden para kazanabilirsiniz. Ayrıca sizler için yayınladığımız mantı yaparak para kazanma ilanımızı incelemenizi de tavsiye ediyoruz.

yemek-tarifi-yaz-para-kazan
Yemek Tarifleri İle Para Kazanmak

 Yemek tariflerinizden para kazanmak için öncelikle bir malzeme listesi oluşturup evde kendiniz yemeği yapmanız gerekmekte. Yapılan yemeği fotoğraf yada videolar ile desteklerseniz hem kazanacağınız para artacak hemde size olan güven tazelenecektir.

 Yemek tariflerinizi bir siteye satmak yerine youtube gibi
video sitelerine yükleyerek reklam geliri de elde edebilirsiniz. Bunun için en başta da belirttiğimiz gibi yemek tarifinin eşsizliği ve ilginçliği çok önemli. Herkesin bildiği yapabildiği bir yemek size pek para kazandırmayacaktır.

 Aşağıdaki yorum bölümünden yemek tarifi yaparak para kazanmak istediğinizi belirtirseniz yemek sitelerinden mutlaka geri dönüş alırsınız. Adınız, nasıl yemek tarifleri yazabileceğiniz hakkında bilgiler verip mail adresinizi de yazarsanız yemek sitelerinin moderatörleri ile anlaşma yapabilirsiniz.

10 yorum:

 1. Yemek yaparak para kazanmak istiyorum

  YanıtlaSil
 2. Zaten yemek ve tatlı yapmayı çok seviyorum. Bu ara diyet yemeklere de merak saldim, hepsini fotografliyorum da :) ilgilenenler ulaşabilir.

  YanıtlaSil
 3. bende istiyorum

  YanıtlaSil
 4. Yemek meze ve salatalar yapabiliyorum ayrıca deniz ürünlerinin tamamını yapabilirdim

  YanıtlaSil
 5. Yemek meze ve salatalar yapabiliyorum ayrıca deniz ürünlerinin tamamını yapabilirdim

  YanıtlaSil
 6. Yemek meze ve salatalar yapabiliyorum ayrıca deniz ürünlerinin tamamını yapabilirdim

  YanıtlaSil
 7. Adana yöresine ait her türlü yemek pasta tatlı meze yaparım

  YanıtlaSil
 8. Adana yöresine ait her türlü yemek pasta tatlı meze yaparım

  YanıtlaSil
 9. Tarif yazmak isteyen bayanlar bana sitemden ulaşabilir.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.