Finansbank Takım Arkadaşları Arıyor

 Türkiyenin sayılı bankalarından olmayı başarmış Finansbank yeni personel alımları yapmaya devam ediyor. Finansbank iş başvuru formumuzu kullanarak aşağıdaki açık iş ilanlarına hemen CV bilgilerinizi gönderebilir sizde bankacı olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bankalar gerek kaliteli çalışma ortamları gerekse yüksek maaşları ile özellikle üniversite mezunu iş arayan arkadaşların ilgisini çekmektedir.

 Finansbank Türkiye geneli şubeleri için çeşitli kadrolarda personel alımları yapacak. Finansbank tecrübeli personel yanında yeni mezun yada tecrübesiz personel alımlarını da devam ettirmektedir. Finansbank'ın yayınladığı bir kaç iş ilanını örnek olması baabında aşağıda sizlere sunmuş bulunmaktayız. Finansbank insan kaynakları departmanında bu ve buna benzer onlarca açık iş ilanı bulunmaktadır. Sizde özgeçmiş bilgilerinizi Finansbank insan kaynakları departmanına iletirseniz onlarca iş ilanından birinde değerlendirilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

finansbank-is-basvurusu
Finansbank Finansçı Alımları

 Finansçı reklamları ile güncel medyada da sürekli olarak yatırımlarına devam eden Finansbank iş başvurusu yapacak adayları beklemektedir. Dilerseniz gelin beraber Finansbank açık iş ilanlarını inceleyelim;


  • Çağrı Merkezi Görevlisi
  • Bireysel Satış Temsilcisi
  • Müşteri Deneyimi Ölçümü Yetkili ve Yetkili Yardımcısı
  • Tele Satış Görevlisi
  • Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Uzmanı
  • Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi


Sizde hemen yukarıdaki Finansbank iş başvuru formumuzu kullanarak CV bilgilerinizi iletebilir bankacı olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden bankacılık hakkındaki düşüncelerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.