Gratis İş Başvurusu Yap

 Gratis kozmetik mağazalar zinciri Türkiye piyasasına girdiği günden bu yana hızlı büyümesini devam ettiriyor. Özellikle büyük AVM'lerde şubeleşmeye çalışan Gratis iş başvurusu yaparak sizde yeni iş olanaklarına ulaşabilir mağazada çeşitli kadrolarda iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Gratis özellikle satış elemanı alımları yapmaktadır. Bu bakımdan hemen aşağıda Gratis satış danışmanı alımı şartlarını sizlere sunmak istiyoruz. Gratis kaliteli ürünleri uygun fiyata kullanıcı ile buluşturarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam edecek. Sizde buradaki bağlantımızdan Gratis insan kaynakları departmanına ulaşabilir CV bilgilerinizi yetkililere ulaştırabilirsiniz.
gratis-is-basvurusu
Gratis İş Başvurusu

GRATİS SATIŞ DANIŞMANI ALIMI ŞARTLARI

En az Lise mezunu,
Kariyerine parekende alanında yön vermek isteyen,
Kişisel bakım ürünlerine ilgi duyan ve kişisel bakımına özen gösteren,
Sosyal ilişkilerinde başarılı,
Akıcı bir diksiyona sahip, iletişim becerileri
gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın, yoğun bir tempoda, yüksek hedefler doğrultusunda çalışabilecek.

GRATİS’DE SATIŞ DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞMAK

Yeni açılacak olan mağazalarda görevlendirilmek üzere;

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışa yönelik ürün tanıtımı yapacak, Müşterileri mevcut kampanyalar hakkında bilgilendirerek satış sürecini bu yönde ilerletecek, Mağazanın genel temizliği, düzeni ve depo süreçlerinde görev alacak Satış Danışmanları aranmaktadır.

Satış danışmanı alımlarında genellikle en az lise mezunu olma şartı aranmaktadır. Bunun ile birlikte hem tecrübeli hem de tecrübesiz adayların tercih edilmesi de tecrübesiz adaylar için güzel bir deneyim fırsatı olabilmektedir. Gratis’in çeşitli illerdeki iş ilanlarını inceleyerek kendinize uygun pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Gratis mağazaları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.