Mantı Yapmayı Bilen Hanımlar Paraya Para Demez

 Evden para kazanmak isteyen ev hanımlarına bu ilanda söylemeye çalıştığımız "Mantı Yapmayı Biliyor musunuz?" Evden mantı yaparak para kazanabilirsiniz. Evde yemek işi yaparak çok paralar kazanan neredeyse kendi işini kuracak pozisyona gelen kişiler var. Sizde hünerlerinize ve el lezzetinize güveniyorsanız evden mantı yemeği yaparak para kazanabilirsiniz.

Biliyor musunuz?: Evde Sabun Paketleme İşi 3000 TL Kazandırıyor.

 Evden mantı yaparak para kazanma işinin 2 önemli noktası var. Birincisi siparişlere çok hızlı yanıt verip zamanında teslim etmek ikincisi müşteri devamlılığı için lezzetli yemekler yapmak. Hızlı teslimat için bir ekip oluşturmak şart. Lezzet için de mutlaka bir aile büyüğünden destek almak gerekiyor.

evde-manti-yapmak
Evde Mantı İşi İle Para Kazanmak

 Evde mantı yapma işi veren firmalar çoğunlukla bir ekip oluşturmuş, kendini kanıtlamış kişilere iş vermektedir. Mantı işi veren firmalara hazır mantı satışı yapan dükkanlarda ulaşabilir yada aşağıdaki yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi yazarak size
ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Daha çok eşlerin ikisinin de çalıştığı evlerde hazır mantılar tüketilmektedir. Yada sadece mantı yemeği yapan restoranlara mantılarınızı satabilirsiniz.

 Evde mantı işi ne kadar kazandırır? Bu sorunun cevabı yukarıda yazdığımız 2 özelliğe göre değişir. Lezzetli ve hızlı teslimat yapılan ürünlerden daha fazla kazanç sağlayacağınız aşikardır. Ortalama bir rakam vermek gerekirse evde mantı işinden asgari ücret kadar gelir sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünde yapabileceğiniz iş hakkında bilgiler yazıp sadece mail adresinizi bırakarak evlere mantı işi veren firmaların size dönüş yapmasını bekleyiniz.

9 yorum:

 1. günde ne kadar mantı yapılması gerekiyor

  YanıtlaSil
 2. Zaten lokantacıyız isteyen istedigi kadar sipariş verebilir
  İletişim : cansu_alper_01@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. Beni arayin yalniz esim olmadigi zamanlarda sevinirim is icin 05531231334

  YanıtlaSil
 4. Beni arayin yalniz esim olmadigi zamanlarda sevinirim is icin 05531231334

  YanıtlaSil
 5. Beni arayin yalniz esim olmadigi zamanlarda sevinirim is icin 05531231334

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Ankarada oturuyorum bende evde manti isi yapabilirim lutfen iletisime gecin

  YanıtlaSil
 8. Çok lezzetli mantı yapabilirim.İki kişiyiz.izmir bayraklı'da yaşıyorum.Acil dònüş rica ediyorum.safiye.tuna@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. Üç kişiyiz Adana
  Bala.78@hotmail.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.