MKE İşçi Alımı İlanı

 Makine Kimya Endüstrisi kurumu Gazi fişek fabrikası için işçi alımı ilanı yayınlamıştır. Aşağıdaki detaylar doğrultusunda sizde MKE iş başvurusu yapabilir iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. İŞKUR vasıtası ile yayınlanan ilana İŞKUR hesabınız ile başvuru yapabilirsiniz.

Makine ve  Kimya Endüstrisi Kurumu Engelli İşçi Alım İlanı 2016'ya göre başvuru yapıp, kabul edilen kişiler Gazi Fişek Fabrikası MKE'de görev yapacaklardır.

mke-is-basvurusu
MKE İşçi Alımları

Alınacak adaylara ait meslek bilgileri;

Tesviye,

Tornacılık,

Frezecilik,

Bilgisayarlı Nümerik Kontrol,

Nümerik Kontrollü Makineler şeklinde
belirtilmiştir.

İlana başvuruda bulunacak adayların 2014 KPSS sonuçları geçerli olup, KPSS P94 puan türünden başvuruları geçerli olacaktır. Diğer puan türleri ve alanlarından başvurular geçersiz sayılacağını bilmeleri gerekmektedir. Ayrıca ilana başvuracak adayların en az ortaöğretim ( lise ve dengi ) eğitim seviyesine sahip olmaları gerekmektedir.

İlana başvuru yapıldıktan sonra, işe alındıkları konusunda davet edilen kişiler sebep bildirmedikleri halde göreve başlamazlarsa başvuruları ve kazanılmış hakları iptal edilecektir. Göreve yerleştirecek personellere ait puanlama türü, en yüksek puan türünden en düşüğe doğru uzanan çizgi ile ölçeklendirilecektir.

Çalışma Adresi:

ANKARA/Çankaya

Adaylığı kabul edilen kişiler, alındıkları takdir de tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

İlana son başvuru tarihi:  21 MART 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.