MYK Yeni Personel Alımı İlanı Yayınlamıştır

 MYK yani Mesleki Yeterlilik Kurumu işçi alımı için İŞKUR aracılığı ile personel alımı ilanı yayınlamıştır. İŞKUR hesabınızı kullanarak aşağıdaki şartlar doğrultusunda sizde MYK iş başvurusu yapabilirsiniz. MYK bu ilanında 2 yıl deneyim şartı arayarak deneyimsiz arkadaşları biraz bekletecek. Her zaman dediğimiz gibi işi bilen personele her zaman iş var. MYK büro memuru kadroları için özellikle KPSS 60 puan şartı aramaktadır.

myk-is-basvurusu
MYK Personel Alımı

MYK ALINACAK PERSONEL KADROLARI


- Büro Yönetimi : 2 Kişi
- Mütercim : 1 Kişi

PERSONEL ALIMI ŞARTLARI


- Başvurulacak poziyona göre üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak
- En az 2 yıllık belitirilen işde deneyim sahibi olmak
- Büro Memuru kadrosu için ;2014 Kamu Personeli
Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre 60 almış olmak
- Mütercim Kadrosu İçin : Çeviribilim, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı, Mütercim-Tercumanlık(İngilizce) bölümlerinden mezun olmak

Mesleki Yeterlilik Kurumu İşçi Alım İlanı 2016 alınacak kişiler isbilgisi.com Ankara Balgat'ta bulunan Mesleki Yeterlilik Kurumu'nda çalışacaklardır. İlana son başvuru tarihi 14 Mart 2016'dır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.