Sağlık Bakanlığı 3103 Kişi Alacak

 Sağlık bakanlığı yeni yayınladığı ilan ile 3 bin 103 yeni sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştur. 4/B sözleşmeli kadroları için alımı yapılacak personellerde aranan şartlara hemen aşağıda ulaşabilir sizde bakanlıkta memur olma şansı yakalayabilirsiniz. Sağlık bakanlığı personel alımlarında atanacak personel maaşları merkezi yönetim tarafından karşılanacak olup taşra teşkilatlarında görevlendirilecekler.

saglik-bakanligi-personel-alimi
Sağlık Bakanlığı Memur Alımı

SAĞLIK BAKANLIĞI 3103 PERSONEL ALIMI İLE İLGİLİ BİLGİLER


- Taşra teşkilatında görevlendirmek üzere 657 sayılı devlet memurları kanununun 4/B maddesine göre ortaöğretim, ön lisans,ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır.
- Sözleşmeli olarak yapılacak personellerin ücretleri merkezi yönetimin bütçesinden karşılanacaktır.
- İlana başvuruda bulunacak adaylar tercihlerini 12 Nisan - 18 Nisan tarihleri arasında resmi ÖSYM sitesi olan "https://ais.osym.gov.tr " internet adresinden ÖSYM tarafından ilan edilecek kılavuzda yer alan kurallara göre, şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır.
- ÖSYM tarafından tercihe yerleştirilen kişilere belge
gönderilmeyecektir.
- Sağlık Fizikçisi, Odyolog, Dil ve Konuşma Terapisti ve Perfüzyonist gibi pozisyonlara başvuru yapmak isteyenler 5 Nisan 2016 tarihine kadar Devlet Personel Başkanlığı Kamu Personel İstihdamı Dairesi Başkanlığına bizzat başvuru yapması gerekmektedir.

 Sağlık bakanlığının binlerce yeni personel alımı ilanını sizlerle paylaştık. Yukarıdaki şartlar ve detaylar altında sizde iş başvurusu yapabilir sağlık sektöründe iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Sağlık bakanlığı 3103 personel alımı ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.