Starbucks Barista İş İlanları

 Dünya geneli binlerce şube ile lüks kahve zinciri Starbucks yeni personel alımlarına devam ediyor. Özellikle barista alımları ile iş başvurusu yapabileceğiniz Starbucks açık iş ilanlarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Sizde Starbucks iş başvuru formumuzu kullanarak özellikle barista, servis elemanı, mağaza müdürü, vardiya müdürü gibi pozisyonlarda iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

starbucks-is-basvurusu
Starbucks Personel Alımı


STARBUCKS MAĞAZA MÜDÜRÜ ALIMI KRİTERLERİ


• Hizmet sektöründe en az 2-3 yıl yöneticilik deneyimi olan,

• Ekip yönetimi ve müşteri ilişkilerinde güçlü,

• Analitik düşünen, sonuç odaklı çalışan,

• MS Office uygulamalarına
hakim,

• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartı aranmaktadır.

STARBUCKS BARİSTA ALIMI 


Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Müşteri taleplerini güler yüzle karşılayan Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Takım Arkadaşları Arıyoruz.

STARBUCKS İŞ BAŞVURUSU SONRASI SÜREÇ


Başvurunuzu tamamladığınızda özgeçmişiniz ilgili pozisyon için değerlendirilmek üzere işe alım ekibimize ulaşır. İlgili pozisyonun gerekliliklerini karşıladığınız takdirde sizinle iletişime geçilerek iş görüşmesi için randevu verilir. Mevcut pozisyonumuzun gereklilikleri karşılanmadığı takdirde, sizin için en uygun pozisyon açılana kadar başvurunuz veri tabanımızda saklı tutulur.

Tüm bunların yanı sıra Starbucks’a iş başvurularınızı Starbucks’ın kariyer internet web sayfası adresi olan https://www.starbuckskariyer.net sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru yapacağınız pozisyonu işaretleyiniz. Ardından referansınız var ise referanslarınızı belirtip başvurularınızı tamamlayabilirsinizi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.