TCDD 40 Milyar Dolar Yatırım İle Personel Alımı Rekoru Kırar

 Türkiyede belkide en fazla çalışmak istenen kamu kurumlarından TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) 40 milyar dolarlık yatırım ile dünya ihracatına göz dikti. Ulaştırma bakanı Binali Yıldırım yaptığı açıklama bizim aklıma ilk olarak personel alımlarını getirdi. 40 Milyar dolarlık yatırım yeni hatların açılması, yeni istasyonlar, tamirhaneler vs... yüksek rakamda personel alımlarını işaret ediyor.

ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye’nin 10 yıl içinde demiryolu projeleri için 40 milyar dolara yakın yatırım planladığını belirterek, “Uzun vadeli stratejik işbirliğine ihtiyacımız var. Türkiyede müşterek imalat yapalım ve bölge ülkelerine, dünyaya ihracat yapalım” dedi.

tcdd-is-basvurusu
TCDD Personel Alımı
 Sitemizde TCDD iş ilanlarını sürekli olarak takip eden sadık bir kitle bulunmaktadır. Eminiz ki bu kitle 40 milyar dolarlık yatırıma çok sevinecek. TCDD iş başvurusu yaparak sizde yatırım sonrası oluşacak iş ilanlarında avantajlı durumda olabilirsiniz. Şimdilik
personel alımı rakamı vermek çok yanlış olur ama binlerce kişiye iş umudu şimdiden doğdu diyelim.

ULUSLARARASI Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’nın (Eurasia Rail) açılışını yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, 30 ülkeden 300’e yakın katılımcıya Türkiye’ye bu konuda sanayi-üretim yatırımı yapmaları çağrısında bulundu. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.