Vakko 20 Yeni Mağaza İle Ciro Artacak Personel Alımı Hızlanacak

 Lüks giyim markası Vakko 2016 ciro hedeflerinin düşmeyeceğini aksine artacağını belirtti. Vakko CEO’su Jaklin Güner, 2016 yılının ilk aylarında yaşanan olumsuzluklara rağmen düşüş yaşamadıklarını belirterek, plan ve beklentilerini değiştirmediklerini söyledi. Güner, “Geçen yıl 487 milyon lira olan ciromuzu 2016’da 600 milyon liraya, 3 yıl içinde de 1 milyar liraya çıkarmayı hedefledik” dedi. Vakko yeni mağaza açılışları ve yatırımları ile personel alımlarına hız verecek. Vakko iş ilanlarını ve iş başvuru formunu sitemizde bulabilir sizde CV bilgilerinizi insan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. Vakko güncel iş ilanlarına baktığımızda Satış danışmanı ve Prova terzisi kadroları için personeller aradığını görmekteyiz. Vakko personel alımlarında tecrübeli personel yanında tecrübesiz adaylara da şans tanımaktadır. Vakko elemanlarda kadroya göre farklı şartlar istemekte gerektiğinde mesleğine uygun sertifika bilgisine ihtiyaç duymaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Lüks giyim markası Vakko iş ilanlarına sitemizde ulaşabilirsiniz.

vakko-magaza
Vakko Personel Alımları

 Yanlızca yurtiçinde değil yurtdışında da yatırımlarına devam eden Vakko bu yıl 20 yeni mağaza açılışı yapacak. 20 Mağazada onlarca personele istihdam sağlayacak Vakko iş başvurusu yapacak personelleri beklemektedir.

VAKKO GÜNCEL İŞ İLANLARI


  • Satış Danışmanı
  • Prova Terzisi


2015 yılında İzmir’de 2, Bakü’de de 1 Vakko mağazası olmak üzere toplam 8 mağaza açtıklarını, 2016 yılında da büyümeye devam edeceklerini ve 20 mağaza açacaklarını aktaran Güner, neden bunca yıldır yurtdışına açılmadıklarına ilişkin olarak
ise şunları söyledi: “Hiçbir şey için geç kalınmış değil. Doğru zaman kendinizi hazır hissettiğiniz zamandır. Vakko yıllarca Türkiye’deki müşterisine odaklanmış. Şu an, yakın coğrafyalardan Vakko’ya büyük ilgi var. Vakko markasına değer katacak tüm işbirliklerini değerlendiriyor, stratejimize uygun olanları hayata geçirme yolunda çalışmalarımızı yürütüyoruz.”

Yukarıdaki Vakko iş ilanlarına yine yukarıdaki Vakko iş başvuru formunu kullanarak özgeçmiş bilgilerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Vakko iş ilanları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.