3. Havalimanı İnşaatında 13 Bin Kişiye İş

 Evet bu dev projede binlerce kişiye istihdam olanağı yaratılıyor. 2018 Yılında ilk uçakların iniş ve kalkış yapılacağı söylenen 3. Havalimanında toplamda 13 bin personel çalışıyor. Sadece Türk çalışanlar değil yutdışından gelen özellikle Vietnam ve Pakistanlılar da iş olanaklarına kavuşuyor. Şimdi neden yutdışından gelen işçilerin çalıştırıldığını düşünebilirsiniz. Bu bazı projelerde yurtdışı işçi çalıştırma durumu her zaman vardır. Toplamda 13 bin kişiye ekmek kapısı sağlayan bu proje tamamlandığında belki de iki katı yeni personel alımı daha yapılacak.

3.-havalimani-is-ilanlari
Dev Projede 13 Bin Kişiye İş Var

 3. Havalimanı projesinde, inşaasında 7 gün 24 saat durmaksızın 13 bin kişi çalışıyor. Vardiyalı sistem ile makineler hiç susmuyor. Dünyanın 15 farklı ülkesinden gelen işçiler ortak bir payda için ter döküp bu projenin 2018 yılına yetişmesini
sağlayacak. 3 Havalimanı projesinde çalışmak isteyenler iş başvurusu yapmak için sitemizi takip edebilir CV bilgilerinizi yetkililere ulaştırabilirsiniz.

Çalışmalar için 2 bini yüksek kapasiteli kamyon olmak üzere 3 bine yakın ağır makine ekipman filosu bulunuyor. Proje bu çalışma sahası ve çalışan sayısı bakımından dünyanın en büyük şantiyelerinden biri olarak gösteriliyor.

 Aşağıdaki yorum bölümünden 3. Havalimanı projesi hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.