Adalet Bakanlığı 3 Bin Zabıt Katibi 7500 İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapacak

 Bu uzun başlıktan sonra ilan detaylarını size müjdelemek istiyoruz. Adalet bakanlığı yeni haberlere göre 3 bin kişilik zabıt katibi ve 7 bin 500 kişilik infaz koruma memuru alımı yapacak. 2016 Yılı içinde yapılacak alımlarla ilgili tam tarih henüz net değil fakat gün geçtikçe detaylar netleşiyor.
Bakan Bozdağ yapılan ropörtajlarda Adliyede görev yapan personellerin önemine değinen Bakan, Bozdağ açıklamalarına şu şekilde devam etti.

adalet-bakanligi-is-ilanlari
Adalet Bakanlığı Binlerce Memur Alacak

 Tatvan ilçesinde yapımı tamamlanan Yeni Adalet Sarayının açılışını yaptı. Bu açılışın sırasında gerçekleştirdiği konuşmada bu yıl içinde 3 bin katip ve
7 bin 500 infaz koruma memuru alımı yapılacağı açıklamalarını gerçekleştiren Bakan, bu alımların tamamının bir anda mı yapılacağı ve hangi bölgelere yapılacağı konusuna değinmedi.

Alımlar ne zaman yapılacak?

Açıklamalarda bulunan Bakan, Bozdağ yapılacak alımların ne zaman yapılacağı hakkında bir bilgi vermedi. İlerleyen günlerde yeni alım haberlerinin geleceğini düşünmekteyiz. Yine alım hakkında merak konusu olan hangi illerden yapılacağıdır. Yine bu konu hakkında da bir bilgi bulunmamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.