Dışişleri KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel Alacak

 Dışişleri bakanlığı 2016 personel alımı ilanlarını siz değerli kullanıcılarımız için takip ediyoruz. Dışişleri yeni memur alımı için KPSS şartsız ilan yayınlamıştır. Sözleşmeli kadrolar için personel alacak Dışişleri ilanına hemen aşağıda ulaşabilir 27 Nisan tarihine kadar sizde başvuru yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan Memur Alımı kategorisini takip ederseniz güncel memur alımı ilanlarına ulaşabilir KPSS şartı olmadan kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

disisleri-memur-alimi
KPSS Şartsız Memur Alımı

Dışişleri Personel Alımı Başvuru İşlemleri


Dışişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu 2 adet sözleşmeli alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar ilgili sayfalar üzerinden başvuru şartlarını, tarihlerini ve diğer bilgilerini inceleyerek ilgili birimlere başvuruda bulunabilirler.

- Dışişleri Bakanlığı 1 Sözleşmeli Personel Alımı
Son Başvuru Tarihi: 27 Nisan 2016

- Dışişleri Bakanlığı T.C. Lahey Büyükelçiliği Türk
Uyruklu Sözleşmeli Sekreter
Son Başvuru Tarihi: 29 Nisan 2016


Dışişleri Bakanlığı 2016 yılının gelmesi ile birlikte bir kaç personel alım ilanı yayınladı fakat güncel kalan ilanlardan iki tanesi yukarıda bulunmaktadır. Bakanlık belli zaman aralıkları ile yeni ilanlar yayınlamaya da devam etmektedir.

1 yorum:

  1. Çisem gencaga 24 yasindayim evliyim daha once yerel marketlerde calistim a101 de simdi sozlesmeli olarak nigde tapu mudurlnde calismaktayim sizlesme bi hatlfta sonra bitti icin is ariorummm gerkeni yapnaniz rica ounir05358258019

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.