Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı İlanları

 Eti Maden İşletmeleri genel müdürlüğü yayınladığı ilanlar ile işçi alımları yapacaktır. Kırka Bor işleme müdürlüğü için alınacak işçilerde aranan şartlara ve başvuru formuna hemen aşağıda ulaşabilirsiniz. İşkur üzerinden yapılacak alımlar ile ilgili son başvuru tarihi 28 Nisandır.

Başvurular ise 18 Nisan 2016 – 28 Nisan 2016 tarihleri aralığında İŞKUR kurumuna yapılacaktır. Başvuruda bulunmadan önce ilanın tam metnini okuyarak ilan hakkındaki diğer hususlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı 2016 gibi birçok husus bu kurumda çalışmak isteyen adayların dikkatini çekmektedir.

eti-maden-isci-alimi
Eti Maden İşletmeleri Personel Alımları

Buna göre, adı geçen İşletmenin mevcut işçi sayıları esas alınarak tespit edilen engelli ve eski hükümlü çalıştırma oranlarına göre ortaya çıkan engelli 2 işçi kontenjan açığının kapatılabilmesini teminen, ilgili mevzuatında belirtilen usul ve esaslar ile
genel hükümler dahilinde engelli 2 işçi kontenjan açığının, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne 08.04.2016 tarih ve 8949 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu engelli 2 işçi (Proses İşçisi-1 Lise ve Dengi Okul-Bilişim Teknolojileri, 1 Lise ve Dengi Okul-Kimya Bölümü mezunu) için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.