EVİ OLMAYAN KALMASIN 60 AY "0" FAİZ

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Çeşitli İllerde Personel Alımı Yapacak

 Orman ve Su İşleri Bakanlığı bugün yayınladığı ilan ile çeşitli il merkezlerindeki müdürlükleri için personel alımı yapacaktır. Sözleşmeli kadrolar için elemanlar arayan bakanlığın ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir memur olmak için bir adım daha atabilirsiniz. Ayrıca ilanımızda son başvuru tarihlerine ve başvuru şartlarına da ulaşabilirsiniz.

kamu-memur-alimlari
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Memur Alımı

Alım Yapılacak olan İller


- Ankara
- Afyon,
- Bartın,
- Kastamonu,
- Adıyaman,
- Ağrı,
- Antalya,
- Ardahan,

- Bayburt,
- Bingöl,
- Bitlis,
- Burdur,
- Düzce,
- Edirne,
- Elazığ,
- Daha sayılmayan illerden alım yapılacaktır.

Başvuru Şartları

- 657 sayılı devlet memurları kanununda bulunan 48. maddede belirtilen şartları taşıyor olmak,
- Erkek adayların askerlik ile ilgisinin olmaması, ( askerlik çağına gelmemiş, muaf veya ertelenmiş olması, )
- Seyahate ve arazide çalışmaya elverişli olmak.
- Belirtilen nitelikleri taşımayan ve belgeleyemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca, herhangi bir tarihte ibraz ettiği belgenin sahte/geçersiz olduğu, gerçeğe aykırı belge düzenlediği anlaşılanların "Sözleşme imzalanarak göreve başlatılmış olsalar bile" sözleşmeleri feshedilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
- Bazı özel şartları bulunmaktadır, ( ilanın tam metninden inceleyebilirsiniz. )

Başvuru İşlemleri ve Tarihi


- Orman ve Su İşleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyenler 09 Mayıs 2016 tarihine kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.  Başvuru yapmak isteyenler resmi sitesi olan www.orgmansu.gov.tr adrese giderek kendisine uygun olan unvan için hazırlanan başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra elektronik ortamda gönderecektir. Çıktısı alınan başvuru formu imzalı ve fotoğraflı olarak yerleştirme işlemleri sırasında Bakanlığımıza teslim etmek üzere muhafaza edeceklerdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.