PTT Personel Alımı Şartları Değişiyor

 PTT Personel alımlarındaki usul ve esaslarda değişikliğe giderek iş başvurusu yapmak isteyenlere duyuru yayınladı. Hemen aşağıdaki önemli duyuruda PTT iş başvurusu yapma şartlarına ulaşabilir sizde PTT çalışanı olabilirsiniz. Bildiğinizi ve sitemizde yayınladığımız gibi PTT 2016 yılında yüklü miktarlarda personel alımı yapmaya devam edecek. Sizde PTT iş başvurusu yaparak CV bilgilerinizi ilgililere iletebilir iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

ptt-is-ilanlari
PTT Personel Alımları

PTT Personel Alımları ne zaman yapılacak?


Bu alımların 2016 yılı içinde yapılacağı hakkında bir bilgi yok fakat geçtiğimiz senede bu tarz bir açıklamanın ardından personel alımı ilanı
yayınlamıştı. Bu açıklamanın gelmesi ile birlikte ilerleyen gün veya aylarda PTT yeni personel alım ilanı yayınlayabilir diye düşünmekteyiz.

 Youtube sayfamızda yayınladığımız PTT ilanlarını da takip edebilirsiniz.Usul ve Esaslara Eklenen yeni madde tam olarak şöyledir;

(6) Sözlü sınava çağrılan adaylardan ilanda belirtilen şartları taşımadığı halde müracaat edenler ile sözlü sınava çağrıldığı halde mazereti olmaksızın sözlü sınava katılmayan adayların müteakip personel alımında başvuruları kabul edilmeyecektir.

2 yorum:

  1. Erzurum da ikamet ediyorum 20 yıllık şöförüm iş arıyorum yaş 39 05326439115

    YanıtlaSil
  2. Personel alımına başvuru yapmak istiyorum

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.