Akbank Güvenlik Görevlisi Alımları Yapacak

 Akbank yüzlerce şubesi için yeni güvenlik görevlileri almaya devam ediyor. Akbank taşeron firmalarda güvenlik almak yerine kendi kadrolu elemanlarını çalıştırmaktadır. Yani Akbank güvenlik görevlisi iş başvurusu yapmak isteyenler direk Akbank ile muhattap olacaklar. Akbank iş başvurusu yaparak diğer iş ilanlarından da yararlanabilir insan kaynakları departmanına CV bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

akbank-is-basvurusu
Akbank Güvenlik Alımları

Akbank’ta Çalışmak


Türkiye’nin köklü firmalarından ve kurumsal yapısı sayesinde çalışanların bütün sosyal haklarına sahip olmasının yanında bankanın çalışanlarına sunmuş olduğu avantajlardan da yararlanmaktadırlar. Direk bankanın kendi bünyesinde çalışan olunacağı için özellikle güvenlik alanında geleceği garanti olan firmalar arasında bulunmaktadır. Avantajları arasında hafta sonlarının tatil olması ve düzenli çalışma saatleri gelmektedir. Güvenlik görevlisi
olmanın getirdiği zorluklar arasında olan sürekli ayakta durma durumu zaten bu mesleği kabul eden kişiler tarafından kabul görülerek iş başvurusu yapılmaktadır.

Akbank Güvenlik Görevlisi İçin İş Başvurusu


TC. vatandaşı ve 18 yaşından büyük olunması
Herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemek (Afla çıkmış olmak ya da cezanın tamamlanmış olması da kabul edilmemektedir.)
Türkiye’nin her bölgesinde görev alabilecek uygunlukta bulunmak
Erkek adayların için askerlik görevlerini tamamlamış olması
Özel güvenlik yapabilmeye izin veren sertifika sahibi olmak (bazı durumlarda silah taşımaya yetkili özel güvenlik sertifikası da istenebilmektedir.)

Akbank İş Başvurusu

Güvenlik görevi için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Akbank.com.tr üzerindeki kariyer bölümünden iş ilanları menüsündeki açık pozisyonları takip ederek iş başvurusunda bulunabilmektedir. Başvuruların hepsi web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Fakat bazı durumlarda şubeler kendi sorumluluklarında şube müdürünün inisiyatifinde işçi alımı yapabilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.