Aktifbank Gişe Personeli Alımı İçin İlanlar Yayınladı

 Banka gişe yetkilisi alımlarına AktifBank iş ilanları ile devam etmek istiyoruz. Aktifbank iş başvuru formumuzu kullanarak aşağıdaki şartlar ile iş olanaklarına ulaşabilir sizde bankacı olabilirsiniz. Aktifbank Türkiye genelinde onlarca şubesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ediyor.

aktifbank-is-basvurusu
Aktifbank Gşe Personeli Alımı

 Aktif Bank yeni yayınladığı ilan ile gişe yetkilisi pozisyonunda personel alımı yapacağını açıkladı. İstanbul ilinde Asya ve Avrupa yakasında bulunan şubelerinde tecrübeli tecrübesiz gişe yetkilisi alımı yapacaktır. Yayında aktif 14 adet iş ilanı veren Aktif
Bank banka personel alım ilanlarını takip eden insanlar için bir iş fırsatı veriyor. Banka Personel Alım İlanlarına başvuru yapacak olan uygun adaylardan personel alımlarını yapacaktır.

  Aktif Bank Gişe Yetkilisi Alım İlanı için vermiş olduğu ilan için personel alımı İstanbul ili için yayınlanmıştır. İstanbul ili dışında her hangi bir alım yapılmayacaktır. Aktif Bank yayınladığı iş ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı genel ve özel şartlar talep etmektedir. İstenilen şartları yerine getiren adayların başvuruları değerlendirilip uygun adaylar için işe alım süreci başlatılacaktır.


  • İletişim yeteneği güçlü takım arkadaşları aranmaktadır. 
  • Rusça /Arapça/ Fransızca yabancı dillerinden en az birini iyi derecede konuşabilen; 
  • Esnek / vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 


Aktif Bank tarafından istenilen başvuru şartları yukarıda verildiği gibidir. Yukarıda verilen şartlar Aktif Bank tarafından yayınlanan gişe yetkilisi alımı için geçerlidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.