Basın İlan Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı İlanı Yayınladı

 Basın İlan Kurumu yayınladığı ilan ile geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR vasıtası ile yayınlanan ilana sizde İŞKUR üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki detayları inceleyerek başvuru tarihlerini kaçırmamanızı öneririz.

Son Başvuru Tarihi : 27 Mayıs 2016
Yayınlanma Tarihi : 18 Mayıs 2016Genel Şartlar ve Notlar

basin-ilan-kurumu-is-basvurusu
Basın İlan Kurumu Personel Alımları

Daha önce Basın İlan Kurumunda çalışmış olanlar tercih edilecektir.İşyerinin konumu gereği esnek çalışma saati olduğundan işyerinde yatılı kalınması gerekmekte olup, servisleri yoktur.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden,www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınma işleminin iptal edilmesine ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve
kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kurada çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Kamu kurum ve kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Noter çekilişi 08.06.2016 günü saat 14.30 da Bayramoğlu mh. Zübeyde hn cd. N.41 Darıca adresindeki işyerinde yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Bahçıvan
Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Bayramoğlu mh. Zübeyde Hn cd. N.41 DARICA-KOCAELİ 08.06.2016 14:00 – 15:00
Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ZÜBEYDE HANIM CADDESİ BAYRAMOĞLU MAHALLESİ 126/
41400 DARICA
KOCAELİ / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 13
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.