Bu Yıl Yapabileceğiniz Sermayesiz İş Fikirleri

 Herkes kendi işinin patronu olmak ister. Burada 2016 yılında sermayesiz yapabileceğiniz iş fikirlerinizi size sunmaya çalışacağız. Ek iş olanakları, yeni iş fikirleri gibi konularda sitemizde her gün yeni ilanlar ile karşılaşabilirsiniz. Yeni iş fikirleri özellikle benzersiz olduğu zamanlarda çok kazandırır. Yani daha önce kimsenin yapmadığı, ilginç iş fikirleri her zaman çok ilgi çeker ve çok kazandırır. Ayrıca herhangi bir geliriniz, sermayeniz yok ise yapacağınız yeni iş girişimleriniz de azalacaktır.

is-fikirleri
Sermayesiz İş Olanakları

Organizatör ya da etkinliklik planlayıcısı olarak kendinize gelir sağlayabilirsiniz. Elbette bunun için çevrenizin geniş olması önemli bir etkendir. Çünkü herhangi bir organizasyon düzenlemek ve bu organizasyona ya da etkinliğe çok sayıda insanın katılmasını yani dahil olmasını istiyor iseniz bunun için ise çok sayıda insana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer geniş bir çevreye sahip iseniz bunu arkadaşlarınız ve akrabalarınız sayesinde kolaylıkla
sağlamanız da mümkündür demek kesinlikle doğru olacaktır.

İnternet yazarlığı ve site editörlükleri de son zamanların popüler iş fikirlerinden biri olarak biliniyor. Günümüzde çok sayıda insan elektronik ortamdan çeşitli elektronik kitaplar ve yayınlar yazmaktadır. Yazdıkları bu dökümanları ise kalabalık bir internet kitlesi ile çok kolay bir şekilde ve aynı zamanda kısa zaman içinde buluşturmaktadır. Hal böyle olunca internet işlerine olan ilginin de gittikçe arttığı gözlemlenmiştir.

Son olarak ise genellikle ev hanımlarına yönelik bir sektör olan ev yapımı gıdaları satma işinden bahsedebiliriz. Evde yaptığınız yemek ya da tatlı gibi pratik gıdaları ambalajlayarak ister yakın çevrenize isterseniz de bu durumu iş haline getirerek sizden yemek talep eden işletmelere, firmalara ya da dükkanlara anlaştığınız ücret karşılığında satabilirsiniz. Maliyetinin çok düşük bir iş olmasından dolayı genellikle ev hanımlarının tercih etmek istediği iş fikirlerinden biridir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.