Digitürk Yeni Yayınladığı İş İlanları İle Personeller Alacak

 Dijital TV yayınları ile hayatımıza giren Türkiyede bir çok evde aboneliği bulunan Digitürk yeni personel alımları yapacaktır. Arkasında güçlü firmaların desteği ile yatırımlarına devam eden Digitürk iş başvurusu yapacak adayları beklemektedir. 2016 Yılında yüzlerce yeni eleman almayı planlayan Digitürk insan kaynakları sayfasına burada CV bilgilerinizi iletebilirsiniz.

 Digitürk personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi yer almamaktadır ancak; internet üzerine bakıldığı zaman bu ilanların uzun bir süre devam edeceği görülmektedir. Şuanda internet üzerinde 20’ye yakın ilanı bulunan Digitürk firması alımlarına da yıl boyunca devam edecektir.

digiturk-is-ilanlari
Digitürk İş İlanları 2016

Digitürk personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye bakacak olursak karşımıza ilk olarak şu ilanlar çıkmaktadır.


  • – Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
  • – Online Video Teknolojileri Proje Yöneticisi,
  • – Network Güvenlik Uzmanı,
  • – Servis Yönetimi Altyapı Uzmanı,
  • – Senior C# (Framework) Developer,
  • – İçerik Alımlar Uzman Yardımcısı.


Digitürk personel alımı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Alımlarında deneyimli kişileri alacak olan Digitürk firması alımları ile ilgili olarak da her bir pozisyon için ayrı şartlar vermektedir. Aşağıdaki yorum bölümünden Digitürk iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.