Evde Terzilik İşi Yapmak Para Kazandırıyor

 Özellikle ev hanımlarının ilgileneceği bu iş fikri ile evinizin sıcak ortamında küçük terzilik işleri yaparak ek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Evde boş vakitlerinizi komşularınızla yada akrabalarınızla değerlendirerek büyük konfeksiyon atölyeleri için terzilik işini icra edebilirsiniz. Ek iş ilanları kategorimizden diğer iş fikirlerini inceleyebilir kendinize uygun ek işler yapabilirsiniz.

Evde terzilik işi de eli dikiş ve nakış işlerine yatkın olanlar için güzel bir imkan olarak görülmektedir. Fakat bunun için terziliğe dair teknik olarak dikiş işlerini bilmek gerekmektedir. Çünkü insanların sizden isteğini onların istediği şekilde getiremezseniz bu sizin için bir sorun olabilir ve ileri vadede başka işler almanıza da engel olabilir. Fakat genel olarak konuşmak gerekir ise bayanların çoğunluğunun terzilik gibi işlere yatkın olduğu görülmektedir.

terzi-is-ilanlari
Terzi Olmak

Evde terzilik yapmak istiyorum diyorsanız öncelikli olarak terzinin ekipmanlarına ihtiyacınız vardır. Eğer dikiş vb. terzi işlemleri için gerekli ekipmana sahipseniz evden bu mesleği yapmak için önünüzde hiçbir engel görülmemektedir. Terzilik
işindeki hünerlerinizi gösterdikten sonra başta komşularınız olmak üzere çevrenizden işler alarak ek gelir elde edebilirsiniz. Genellikle terzilere paça kısaltma, pantolon daraltma, yırtılan yere yama yaptırılma tarzı işler verilmektedir.

Sizler de çevrenizden küçük çaplı işler aldıkça adınızı duyurabilirsiniz. Böylelikle çevreniz daha da genişleyip daha fazla iş alacak hale gelebilirsiniz. Hatta firmalardan ya da küçük işletmelerden de profesyonel çaplı işler almanız mümkündür. Örnek verecek olursak; bir firma ya da dükkan için üniforma dikimi ya da tişört dikimi tarzında daha büyük gelir sağlayacak işler yapabilirsiniz. Evde terzilik yapan bayanlar genellikle bu tarz işleri yapmaktadır demek mümkün olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.