Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KPSS 2016/4 Tercih Sonuçları

 Memur olmak isteyenlere Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımı sonuçlarının açıklandığını müjdelemek istiyoruz. Toplamda 1677 mühendis alımı yapacak kurum için tercihler geçtiğimiz günlerde alınmıştı.ÖSYM Tarım bakanlığının memur alımı sonuçlarını nihayet açıkladı.

 KPSS 2016/4 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tercih sonuçları açıklandı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yaptığı açıklama ile bünyesine 1677 mühendis alacağını belirtmişti.

kpss-sonuclari
Kamu Memur Alımları

 657 sayılı devlet memurları kanunu ile sözleşmeli personel (4/B) olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde çalışmak için başvuru yapılan pozisyonların yerleştirmesi tamamlanmıştır. Sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar 10 Mayıs saat 14.00'den itibaren Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi resmi internet sitesinden Türkiye Cumhuriyeti kimlik bilgileri ve şifreleri ile sorgulama yapabilirler.

 Sonuçları öğrenmek isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında sözleşmeli personel olarak çalışmaya hak kazanıp kazanmadığını sorgulayabilir. https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=4083

 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı son dönemlerde daha aktif bir rol oynamaya başladı. Özellikle Ziraat Mühendislerinin önünün açılması ve köylü ile mühendisin ilişkilerinin kuvvetlendirerek Bakanlık mahsullerin daha kaliteli ve daha sağlıklı koşullar ile üretilmesini istemektedir. Nitelikli personelleri bünyesine katmak isteyen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yeni alım yapmak için boş kontenjan değerlendirmesi yapacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.