Kamu Bankaları İçin Lise Mezunu Personeller Aranıyor

 Kamu bankaları 2016 personel alımlarına devam ediyor. Kamu bankasında çalışarak memur olmak isteyen arkadaşlar sitemizde güncel iş ilanlarına ulaşabilir aşağıdaki şartlar doğrultusunda başvurularınızı yapabilirsiniz. Kamu bankaları personellerinin sahip olduğu olanaklara ve bankaların personel alımı yapacağı şehirlere hemen aşağıda ulaşabilir sitemizdeki banka iş ilanları kategorimizi takip edebilirsiniz.

Türkiye'de çalışmalarını sürdüren ve 2016 yılı içinde de çalışmalarına devam etmek isteyen kamu bankaları lise mezunu personel alımı yapıyor. Bu alımlarını yaparken bazı şartlar belirten şirket Maaş + SGK + Yol Ücreti + Çalışmaya Göre Prim + Yemek + Agi. gibi imkanlarda tanımaktadır. Sizlerde başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdan gerekli detayları inceleyebilirsiniz.

kamu-bankalari-is-basvurusu
Kamu Bankalarında Çalışmak

Banka Personel Alımı Genel Şartlar


  • - 30 yaşını doldurmamış olmak,
  • - Minimum lise mezunu olmak,
  • - İletişimi kuvvetli olan,
  • - Erkek adayların askerliğini tamamlamış ya da iki yıl tecil yaptırmış olması,
  • - Çözüm odaklı olan,
  • - Sorumluluk alabilen,
  • - Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar.


Kamu Bankası Personel Alımı 2016 için genel başvuru şartları yukarıda bulunmaktadır. Kamu bankası personel alımlarını Adana, Afyon, Ankara, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Zonguldak, Karaman, İstanbul(Asya) gibi illerden gerçekleştirecektir. Bu illerin dışında alım yapılmayacak olup ilanda belirtilen şartları taşıyorsanız alt kısımda verilen kariyer adresinden detayları inceleyebilirsiniz.

1 yorum:

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.