EVİ OLMAYAN KALMASIN 60 AY "0" FAİZ

KENT Gıda Yeni İş İlanları ve Başvuru Formu

 Türkiyenin en değerli markalarından yıllardır özellikle şekerleme sektöründe hizmet veren Kent gıda yeni iş ilanları ile personel alımlarına devam ediyor. Sizde Kent gıda iş başvurusu yaparak açık iş ilanlarına ulaşabilir insan kaynakları departmanına CV bilgilerinizi ulaştırabilirsiniz. Türkiye geneli 110 bin çalışanı ile hem ülke istihdamına hemde üretim sektörüne katkıları bulunan Kent gıda yeni takım arkadaşları aramaktadır.

kent-is-basvurusu
Kent Gıda Eleman Alımları

 Kent gıda Türkiye'nin lider gıda markalarından bir tanesidir. Değerli anlarımızda mutluluğumuzu esas kılacak bir hedef ile var olan Kent Gıda bu sene eksik kadrolarını tazelemek amacıyla personel alımı yapacağını duyurdu. Kent Gıda personel alımı bugün dünyanın bir çok farklı ülkelerinden gelmiş, farklı etnik kökene dayalı, çeşitli eğim ve yaşam biçimine sahip olan 110.000 çalışana sahiptir. Çalışanlarına işini yapması dışında sürekli geliştirmeye tabi tutan bir sistem. İleriye dönük kariyer fırsatlarına yardımcı olan, görevlerinde daha
sorumluluk yükleyerek işi benimsetmek, gelişim programları ile potansiyeliniz ölçmek, eksik kalan durumlarda gerekli eğitimi vererek sizi işinizde başarılı kılmak, sizleri kişisel anlamda geliştirerek yarınlara hazırlamak yöneticilerin uyguladığı programlardan bir kaçıdır.

 Siz de bu gün Kent Gıda da çalışmak istiyorsanız gerekli web sitesi ya da iş ilanları haber sitelerindeki gerekli ilanın başvuru formunu bularak oradan gerekli işlemleri yapabilir ve ileriye dönük bir kariyer fırsatı elde etmiş olursunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.