Kolin İnşaat Yeni İş İlanları Yayınlıyor

 İnşaat sektörünün marka değerlerinden Kolin İnşaat yeni personel alımları yapıyor. Mavi yakalıdan Beyaz yakalıya, güvenlik görevlisinden işçiye kadar çeşitli kadrolarda personeller arayan Kolin inşaat CV bilgilerinizi bekliyor. Sizde Kolin iş başvuru formumuzu kullanarak bu köklü inşaat firmasında iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Kolin inşaat ayrıca yurtdışı projeleri için de personeller aramaktadır. Özellikle kalifiye elemanlarını yurtdışında eğitimlere ve projelere görevlendirmektedir. Ayrıca sitemizde yayınladığımız Limak İnşaat iş başvuru formumuzu değerlendirmenizi öneriyoruz.

kolin-insaat-is-basvurusu
Kolin İnşaat Kariyer

Kolin İnşaat bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere personel alacak. Sizde başvuruda bulunmak için ilanın devamını inceleyiniz. Kolin inşaat 1980 yılında Cengiz Holding tarafından kurulmuştur. Günümüzde halen aktif olarak devam ettikleri inşaat çalışmalarının yanında maden, enerji, hava limanı, sigorta, altyapı ve turizm alanlarında da hizmet vermektedirler. Bugün Kolin İnşaat Türkiye'nin saygın ve bir o kadar da güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. Kolin inşaat personel alımı çerçevesinde çeşitli iş kollarındaki faaliyetleri ile bugün girişimci ve güvenilir bir yatırımcı olarak oldukça dikkat çekmektedir. Geçmişten bu güne 37 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile mali gücünü ve tekniğini birleştirerek sayısız projeye başarılı bir şekilde imza atmıştır. Sadece Türkiye ayağında değil yurt dışında da Sırbistan, Uganda, Libya ve Azerbaycan gibi ülkelerde aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 Kolin İnşaat personel alımı gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki devam eden projelerine yeni çalışma arkadaşları aranmaktadır. Bu nedenle personel alımı için vermiş
olduğu ilanlardaki personel alımları pozisyonlarını başvuru yapacak adaylar için paylaşmıştır.

 Bu pozisyonlardan bazıları


  • oto lastik servis elemanı,
  •  toprak işleri formeni,
  •  satış temsilcisi,
  •  işletme operatörü,
  •  elektrik ve kalite kontrol şefi


Bahsedilen bu alanlarda çalışmayı kabul eden kişiler internet sitelerindeki iş ilanlarında gerekli ilanı bulup başvurularını gerçekleştirebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.