ÖSYM KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapacak

 ÖSYM yeni personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Bazı kadrolar için KPSS şartı istemeyen ÖSYM ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. ÖSYM personel alımı detaylarına ve şartlarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz. Memur Alımı kategorimizdeki ilanları takip etmeye devam ediniz.

osym-is-basvurusu
ÖSYM KPSS Şartı Olmadan Personel Alacak

ÖSYM İlan Şartları  • - T.C vatandaşı olmak,
  • - Kamu haklarından yoksun bulunmamak,
  • - Askerlikle ilişiği bulunmamak,
  • - Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren ilan tam metninde bulunan yüksek okulları bitirmiş olmak,


Gerekli Olan Belgeler

- Başvuruda bulunacak olan adaylar resmi site olan ais.osym.gov.tr üzerinden kullanıcı adı ve şifreleriyle “2016 Ösym Yerli Sözleşmeli Uzman Alımı” linkine tıklayarak “Başvuru Formu”nu eksiksiz olarak dolduracaklar ve sistemden aldıkları “2016 ÖSYM YERLİ SÖZLEŞMELİ UZMAN ALIMI ADAY BAŞVURU KAYIT BİLGİLERİ” belgesinin çıktısını almalıdırlar. Bu aldıkları çıktıyı istenen evrakların arasına eklemeleri gerekmektedir.
- Yükseköğretim diploması veya geçici mezuniyet belgesi,
- T.C. kimlik numarası beyanı,
- Sabıka kaydına ilişkin yazılı beyanı,

Adaylar başvurularını 27 Mayıs 2016 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan adayların sınava dahil olabilmesi için Sınav Başvuru Formunu elektronik ortamda eksiksiz olarak doldurduktan sonra, formun çıktısını imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte, Başkanlığımızın İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 06800 Bilkent/Ankara adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.