ÖSYM Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayınladı

 ÖSYM yayınladığı personel alımı ilanı ile toplamda 13 kişilik uzman yardımcısı alımı yapacaktır. Sözleşmeli personel alımı detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir ÖSYM iş başvurusu yapabilirsiniz. Memur Alımı kategorimizi takip ederek sizde güncel memur alımı ilanlarına ulaşabilirsiniz.

osym-is-basvurusu
ÖSYM Memur Alımları

ÖSYM Personel Alımında Belirtilen Şartları  • - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • - Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • - Askerlikle ilişiği bulunmamak,
  • - Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren ilan tam metninde bulunan yüksek okulları bitirmiş olmak,


Başvuru İçin Gerekli Belgeler


- Başvuruda bulunacak olan adaylar resmi site olan ais.osym.gov.tr üzerinden kullanıcı adı ve şifreleriyle “2016 Ösym Yerli Sözleşmeli Uzman Alımı” linkine tıklayarak “Başvuru Formu”nu eksiksiz olarak dolduracaklar ve sistemden aldıkları “2016 ÖSYM YERLİ SÖZLEŞMELİ UZMAN ALIMI ADAY BAŞVURU KAYIT BİLGİLERİ” belgesinin çıktısını almalıdırlar. Bu aldıkları çıktıyı istenen evrakların arasına eklemeleri gerekmektedir.
- Yükseköğretim diploması veya geçici mezuniyet belgesi,
- T.C. kimlik numarası beyanı,
- Sabıka kaydına ilişkin yazılı beyanı,

 Başvuru işlemleri 27 Mayıs 2016 tarihi mesai bitimine kadar gerçekleşmesi gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan adayların sınava dahil olabilmesi için Sınav Başvuru Formunu elektronik ortamda eksiksiz olarak doldurduktan sonra, formun çıktısını imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte, Başkanlığımızın İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 06800 Bilkent/Ankara adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Aşağıdaki yorum bölümünden ÖSYM personel alımları hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.