Pirelli Yeni iş İlanları Yayınlamaya Devam Ediyor

 Pirelli Türkiye yeni personel alımı ilanlarını insan kaynakları departmanında yayınlamaya devam ediyor. Çoğunlukla kalifiye eleman alımı yapan firmada genel başvuru yapabileceğiniz bir form da bulunmaktadır. Pirelli Türkiye binlerce kişiye sağladığı iş olanakları ile istihdama da katkı sağlamaktadır. Pirelli iş başvurusu yaparak sizde aşağıdaki iş ilanlarına CV bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

 Pirelli Lastik personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak diye bakacak olursak karşımıza birçok ilan çıkabilir ancak; internet üzerinde şuanda çok ilan olmadığını ve sadece 2 adet ilan olduğunu belirtebiliriz. Bu ilanları değerlendirecek olan Pirelli Lastik firması alımlarına başlamadan önce de belirli şartların yerine getirilmesini istemektedir.

pirelli-is-ilanlari
Pirelli Eleman Alımları

Pirelli Lastik personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye bakacak olursak da karşımıza aşağıda yer alan ilanlar çıkacaktır.


  • – GENEL BAŞVURU ( İSTANBUL, KOCAELİ ),
  • – ELEKTRONİK BAKIM MÜHENDİSİ.


Pirelli Lastik personel alımı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup Pirelli firması genellikle genel başvurular almakta ve bu başvurularla alım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aşağıdaki yorum bölümünden sizde Pirelli iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.