PTT Eleman Alımı Tarihi, Sınav Yeri ve Konular Açıklandı

 PTT özellikle dağıtıcı alımları ile ilgili duyurusunu yayınladı. Aşağıda detaylara yer verdiğimizi ilanımızda PTT mülakat tarih ve saatine, mülakat konularına ve sınav yerlerine ulaşabilirsiniz. PTT iş başvurusu yapacak adaylara şimdiden başarılar diliyoruz.

13 Mayıs 2016 tarihinde PTT'nin resmi internet sitesinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuru " PTT A.Ş. 2016/1 PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAV TARİHi, SAATi ,SINAV YERLERİ VE KONULARI AÇIKLANMIŞTIR " başlığı ile paylaşıldı. Yayımlanan duyuruya göre;

PTT-sinav-basvurusu
PTT Personel Alımı Açıklaması

Sözlü sınava katılacak adayların belirtilen adres, tarih ve saatte hazır bulunmaları gerekmekte olup aksi halde sözlü sınava alınmayacaklardır.

Tüm adayların nüfus cüzdanlarını,

Dağıtıcı pozisyonu için sözlü sınava katılacak
adayların ayrıca en az B ve A2 sürücü belgelerini veya Motorlu Taşıt Sürücü Sertifikalarının fotokopisini,

Yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi İdari Hizmet Sözleşmeli Olarak İşe Alınacaklarda Uygulanacak Usul ve Esaslar'ın 11'inci maddesi gereğince sözlü sınava çağrılan adaylardan ilanda belirtilen şartları taşımadığı halde müracaat edenler ile sözlü sınava çağrıldığı halde mazereti olmaksızın sözlü sınava katılmayan adayların müteakip personel alımında başvuruları kabul edilmeyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.