Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 407 Memur Alımı Yapacak

 TKDK 2016 Personel alımlarına başladı. Toplamda 407 kişilik personel alımı yapacak kurum Türkiye geneli memur olmak isteyen adaylara şans tanıyacak. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 407 memur alımı ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu üyelerine açıklamalarda bulunan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Dr. Ahmet Abdullah ANTALYALI kendisine yöneltilen sorulardan personel alımı ile ilgili olanına alım sayısı ile birlikte açıklamalarda bulundu. Ancak yine her zaman olduğu gibi alımların ne zaman yapılacağına dair henüz bir açıklama yapılmamıştır.

tkdk-memur-alimi
TKDK Personel Alımları

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Dr. Ahmet Abdullah ANTALYALI, bu yöneltilen sorunun üzerine 39 ilimiz için
yaklaşık olarak 407 kişilik yeni personel alımı yapılacağını açıkladı. Bu yapılacak olan 407 kişilik personel izninin alındığını ancak Devlet Personelin uygun görüş verilmesi bekliyoruz açıklamalarını yaptı.

Alım ne zaman yapılacak?

39 ilden 407 kişilik personelin alım izni alınmış fakat bazı kurumlarında uygun görüşünü aldıktan sonra sınav ilanına çıkacağı söylenmiştir. Yani 407 kişilik alım ilanı için henüz bir açıklama yapılmış değil.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.