Titanik Denizcilik Gemi Personelleri Arıyor

 Uzun günler boyunca açık denizlerde ülkenizden ve yakınlarınızdan uzakta kazançlı bir iş yapmak ister misiniz? Büyük denizcilik firmaları ithalat ve ihracatları için gemilerde çalışacak personeller aramaktadır. Titanik denizcilik yeni iş ilanlarına sitemizde ulaşabildiğiniz gibi hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu yüksek kazançlı işleri yaparak sizde yüksek miktarda para biriktirebilir bir süre sonra kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ayrıca yolcu ve turistik amaçlı gemilerde de iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Titanik denizcilik iş başvurusu yaparak CV bilgilerinizi hemen insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

titanik-is-ilanlari
Titanik Denizcilik Personel Alımları

Bunun yanı sıra Titanik Denizcilik firmasının kadrolu bir şekilde gemilerin makine ve mutfak bölümlerinde istihdam edilmek üzere vasıflı ya da vasıfsız personellerin alınacağı da belirtilmiştir. Ayrıca bu işin en önemli kısmı ise adaylarda tecrübe şartının aranmamasıdır. Yani gemide çalışmak isteyen vasıflı – vasıfsız veya tecrübeli ya
da tecrübesiz herkes ilana başvuruda bulunarak gemilerde ya da yatlarda çalışma fırsatını elde edebilirler.

Bazı insanlar denizde çalışmayı sevmektedir. Karada çalışmanın aksine denizde çalışmak bazı insanlara huzur vermektedir. Bunun yanı sıra deniz sektöründe tecrübeli olan insanların da genellikle denizcilik kariyerlerinden memnun olduğu gözlemlenmektedir.

FİRMANIN İŞ TANIMI

Titanik Denizcilik firması ayrıcalığı ile 18 yaş ile 55 yaş arasında bay ya da bayan güverte, makine ve mutfak gibi geminin çeşitli bölümlerinde çalışabilecek deneyimli ya da yetiştirilmek üzere deneyimsiz personellerin iş başvurusunda bulunabileceği belirtilmiştir. Başvuracak adaylarda gemi cüzdanı yani gemi sertifikası olması ise tercih sebeplerinden biri olarak belirtilmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.