TÜBİTAK Yeni Personeller Alacak Hemen İş Başvurusu Yapabilirsin

 Türkiyenin saygın kuruluşlarından TÜBİTAK yeni personel alımları için ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Tübitak iş ilanlarına ve başvuru şartlarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. Toplamda 8 farklı kadro için iş ilanı yayınlayan TÜBİTAK iş başvurusu yapacak adayları beklemektedir.

 TÜBİTAK bünyesinin çalışan personel ihtiyacını gidermek amaçlı farklı niteliklerde personel alacak. Başvuru bilgileri ve diğer ayrıntılar haberin içerisindedir. TÜBİTAK 10 Mayıs 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eleman ihtiyacını karşılamak amaçlı toplamda 8 adet personeli farklı nitelikte almaktadır. Alımlar Ankara ilinde gerçekleşecektir.Alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir;

tubitak-personel-alimi
TUBİTAK Eleman Alımları

 GENEL ŞARTLAR:

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna veya bulaşıcı hastalığı olmayan adaylar

Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu
düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.


 BAŞVURULAR: 

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 31 Mayıs 2016 tarihi saat 17 :00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluşturduktan sonra referans kod seçilerek, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.