Dacia İş Başvurusu Personel Alımları

 Türkiyenin en fazla satılan otomobil markalarından Dacia insan kaynakları departmanında yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Otomobil satış rakamları ile iyi dönüşler sağlayan Dacia ülke ekonomisi ve istihdama katkısı ile de otomotiv sektörünün olmazsa olmazı konumuna geldi. Dacia iş başvurusu yaparak sizde bu aileye katılabilir iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

dacia-is-basvurusu
Dacia İş Başvurusu


Dacia İş İlanları
Oyak Renault gurubuna bağlı olarak Bursa'da üretim tesisleri olan Dacia yeni personel alımları ile istihdama büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle açık pozisyonlarının başında Satış danışmanı pozisyonu ile birlikte yayınladığı çok sayıda açık iş ilanıda bulunmaktadır.

Dacia İşçi Alım Süreci

Dacia Ülke genelinde sevilen otomobil markalarından biri olarak ve uygun fiyatı ile orta sınıfa da arazi aracı kullanma keyfi yaşatmayı başarmıştır. Dacia eleman alımı konusunda satış danışmanı pozisyonunda çok sayıda ilan yayınlamıştır. Renault gurubuna bağlı olarak faaliyet gösteren Dacia eleman alımı için  kariyer portallarını kullanarak iş başvurusu yapılan bir işe alım sistemi kullanmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.