Eti Alüminyum İş Başvurusu Yap

 Cengiz Holding bünyesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Eti Alüminyum yeni personel alımları yapmaktadır. Sizde Eti alüminyum iş başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki bağlantımızdan yararlanabilirsiniz. 1973 yılından bu yana yenilikçi ve sürekli olarak kapasite artıran Eti Alüminyum insan kaynakları departmanından açık iş ilanları yayınlanmaktadır.

eti-aluminyum-is-basvurusu
Eti Alüminyum Personel Alımları

Eti Alüminyum A.Ş. Maden İşletmeleri, Alümina Fa​​brikası, Alüminyum Fabrikası (Elektrolizhaneler), Dökümhane, Haddehane, Oymapınar Hidroelektrik Enerji Santrali ve Antalya Liman İşletmesi’nden oluşmaktadır.Türkiye'nin tek sıvı alüminyum üreticisi olan Eti Alüminyum Fabrikası, aynı zamanda madenden son ürüne k​​adar üretim yapabilen dünyanın sayılı entegre tesislerinden biridir. Tesiste alüminyum
külçe, t-ingot, yuvarlak ingot, yassı ingot, alaşımlı külçe, sıcak rulo, levha, şerit vb. ürünlerin üretimi ve satışı gerçe​kleşmektedir.
​​​
 Buradaki bağlantımız ile ulaşacağınız Eti Alüminyum iş başvuru formunu doldurarak sizde iş olanaklarına ulaşabilir bu dev organizasyonun bir parçası olabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Eti Alüminyum iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.