Gama Holding Yurtiçi ve Yurtdışı İçin Personeller Alacak

 Gama Holding bünyesinde bulunan şirketler için yeni personel alımları yapmaya devam ediyor. Yurtiçi yanında yurtdışı projeleri ile de göz dolduran Gama Holding yine yurt dışı personel alımları da yapacaktır. Aşağıda hangi şehir için elemanlar aradığını belirttiğimiz ilanımızı inceleyerek burada Gama Holding iş başvurusu yapabilirsiniz.

gama-holding-is-ilanlari
Gama Holding Eleman Alımları

1959 yılından bu yana, güç santralları, petrol, çimento, petrokimya ve gaz tesisleri, fabrikalar, yüksek binalar, su arıtma tesisleri ve iletim hatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımlarını gerçekleştiren ve aynı zamanda çeşitli enerji yatırımlarına sahip olan GAMA şirketleri; GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş., GAMA Enerji A.Ş., GAMA International BV, GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş. ve GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş., GAMA Holding’in çatısı altında toplanmıştır.

GAMA HOLDİNG PERSONEL ALIMI YAPILACAK YERLER


 • -Ankara
 • -Kırklareli
 • -Cezayir
 • -Irak
 • -Suudi Arabistan


 Gama Holding iş başvurusu yaparak sizde açık iş ilanları için insan kaynakları departmanına CV bilgilerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden özellikle yurtdışı iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

8 yorum:

 1. Selamfirmanizdacalismakistiyorumkalipciustasiyim.05078327260

  YanıtlaSil
 2. Firmanizdacalismakistiyorumyurtdisinerdesiolursakalipciolarak.yusufatmaca.05078327260

  YanıtlaSil
 3. Yurtdışında şirketinize çalışmak istiyorum zeki yanık 0544554002

  YanıtlaSil
 4. Mehmet demirel Yurtdışı nda şirketinizde çalışmak istiyorum iş makinesi operatör Ümit 05359651328

  YanıtlaSil
 5. Mehmet demirel iş makinesi operatör Yurtdışı nda şirketinizde çalışmak istiyorum

  YanıtlaSil
 6. Selam iyi günler ben mekanik tesisat ustası olarak sizinle çalışmak istiyorum referans Göksu maybK zirve beton Arıkan Ankara 05417702354

  YanıtlaSil
 7. Mrb adım Ceyhan Ekskavatör operatoruyum fimaniz bünyesinde çalışmak istiyorum saygılar 05442742621

  YanıtlaSil
 8. Alt yapı işlerinde kedimi cok iyi yetiştirdim. Duktil-hdpe-çtp-pvc-goreger-buz boru işlerini profossonel olarak 17 yıldır yapıyorum. Yurtdışı tecrubem var. Eğer isterseniz ekip temin edebilirim. Lütfen sesimizi duyun. 05376829923 ararsanız sevinirim.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.