PTT 2016 Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

 PTT 2016 yılında alacağı çeşitli kadrolardaki elemanları sözlü sınav ile belirledi. Mayıs ayından bu yana süregelen bu bekleyiş nihayet sona erdi. PTT 8 Mayıs tarihine kadar aldığı başvurular ile 4 Haziran tarihine kadar sözlü sınavları tamamlamıştır. PTT iş başvurusu yapan adaylar sözlü sınav sonuçlarını beklemekteydi.

 Nihayet bugün PTT sözlü sınav sonuçlarını da açıklayarak PTT elemanı olma hakkı kazanan kişileri duyurdu. Buradaki bağlantımıza tıklayarak ulaşabileceğiniz PTT sınav sonuç ekranında TC kimlik numaranızı girerek kazanıp kazanmadığınızı hemen öğrenebilirsiniz.

ptt-sinav-sonuclari
PTT Sınav Sonuçları

 Toplamda 1038 kişilik personel alımı yapan PTT yeni personel alımlarını devam ettirecek. Sözlü sınavı kazanamayan arkadaşlarımız sitemizi takip etmeye devam
ederek PTT'nin yayınlayacağı yeni ilanlara anında ulaşabileceksiniz.

 PTT 1038 personel alımı kadro dağılımını hatırlamak gerekirse; Avukat, Mimar, Mühendis, Gişe ve Büro Görevlisi, Tekniker ve Dağıtıcı pozisyonları için Personel alım ilanına çıkmıştı. Aşağıdaki yorum bölümünden PTT sözlü sınavına giren adayların deneyimlerini ve düşüncelerini bizlerle paylaşmasını rica ediyoruz.

 Sadece sözlü sınav ile alım yapan PTT sizce yazılı sınav yapmalı mıydı? Düşünceleriniz bizim için önemli.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.