TUSAŞ Türk Havacılık Sanayi AŞ İş İlanları Yayınladı

 TUSAŞ yani Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ insan kaynakları departmanında yayınladığı onlarca iş ilanı ile personel alımları yapacak. TUSAŞ iş başvurusu yaparak sizde gerek KPSS şartı ile gerekse istisnai kadrolara KPSS şartı olmadan çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ülkemizin gelişmişlik katsayısını arttıran TUSAŞ yeni yatırımları ve projeleri ile de istihdama katkı sağlamaya devam edecek.

 Hemen aşağıda madde madde yayınladığımız iş ilanlarına CV bilgilerinizi TUSAŞ iş başvuru formumuzu doldurarak ulaştırabilirsiniz.

tai-is-basvurusu
TUSAŞ Eleman Alımları

Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ), 28 Haziran 1973 tarihinde Türkiye'nin savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde kurulmuştur.Türk Hava Kuvvetleri'nin savaş uçağı ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak F-16 uçaklarının kullanılması kararı ile birlikte;  F-16 uçağının üretimi, uçak üzerindeki sistemlerin entegrasyonu ve uçuş testlerini yaparak Hava Kuvvetlerimize teslim etmek üzere TUSAŞ tarafından 1984 yılında TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TAI), Türk-ABD ortak yatırım şirketi olarak 25 yıllığına kurulmuştur. TUSAŞ alacağı yeni personellerle beraber büyük çalışmaların altına imza atmayı hedefliyor.

TUSAŞ AÇIK İŞ İLANLARI  • -Beka Analiz Mühendisi
  • -Siber Güvenlik Uzmanı
  • -Uçak Sistemleri Entegre Takımı Yöneticisi
  • -Engelli Personel (Teknisyen)
  • -Engelli Personel (Mühendis, Uzman)
  • -Veri, Bilgi, Sensör Füzyon Uzmanı
  • -Hava aracı Entegre Takımı Yöneticisi

 Tusaş açık iş ilanlarına sitemizde ulaşmaya devam edebilir yada diğer memur alımı ilanlarını anında takip edebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden TUSAŞ iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.