Et ve Süt Kurumu Kombinaları 80 İşçi Alımı Yapacak

 Türkiyenin kırmızı et piyasasına yön veren Et ve Süt Kurumu İŞKUR aracılığı ile yayınladığı ilanlarda Türkiye geneli çeşitli illerde 80 kişilik işçi alımı yapacağını açıkladı. Et ve Süt kurumu 2016 personel alımlarını İşkur bünyesinde yapmakta olup her bir kadro için ayrı ayrı şartlar aramaktadır. Son dönemlerde yaşanan kırmızı et fiyat tartışmalarında piyasadaki et fiyatlarını frenlemeye çalışan Et ve Süt kurumu istihdam olanakları bakımından da önemli bir kurum.

 Et ve Süt kurumu çoğunlukla et kombinaları için daimi işçi kadrolarında personel alımları yapmaktadır. Kadro dağılımlarına baktığımızda Şoförden kasap'a, Bakım Elemanından teknisyene kadar çeşitli meslek dallarında eleman alımları yapacaktır. Et ve Süt kurumu daimi işçi alımlarında çoğunlukla ilköğretim mezunu kişilere iş olanağı sağlamakla beraber bazı kadroları için yüksek öğrenim mezunu olma şartı da aramaktadır.

et-ve-sut-kurumu-is-basvurusu
Et ve Süt Kurumu Personel Alımları

 Et ve Süt kurumunun İŞKUR aracılığı ile yayınlanan ilan tam metnine buradaki bağlantımıza tıklayarak ulaşabilir sizde başvuru tarihlerine ve şartlarına kadro dağılımı ile beraber ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

 Et ve süt kurumu personel alımlarında özellikle hijyene ve hastalık durumlarına çok dikkat etmektedir. Daha önce geçirmiş olduğunuz hastalıklar yada potansiyel hastalık geçirme durumlarınız iş olanaklarına ulaşma durumlarınızı
etkilemektedir. Ayrıca Et ve Süt kurumunda bazı kadrolar için vardiyalı çalışma sistemi uygulanmaktadır. Gece çalışmaya elverişli kişiler bu iş olanaklarını mutlaka değerlendirmelisiniz.

et-ve-sut-kurumu-kombinasi
Et ve Süt Kurumu Kombinaları

 Et ve Süt kurumunun İŞKUR aracılığı ile yayınlanan ilanları her meslek dalları için ayrı ayrı listelenmektedir. Aşağıdaki yorum bölümünden Et ve Süt kurumu iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir her gün yenilenen iş ilanlarımıza e-posta abonesi olarak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.