Eti Maden İşletmeleri 110 İşçi Alımı Yapacak

 İşkur aracılığı ile yayınlanan ilanlarda Eti maden işletmeleri 110 kişilik personel alımı yapacaktır. Eti maden işletmeleri iş başvurusu yaparak aşağıdaki detaylar doğrultusunda iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

eti-maden-is-ilanlari
Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı

Açıktan 110 işçi alımı yapacak olan ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü alacağı kişileri taşrada Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) çalıştıracak ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre istihdam edecek.
Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 110 daimi işçinin açıktan alınması için, Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıklarının ilgili yıla ait genel yatırım ve finansman programının tespitine ilişkin Kararnamesi çerçevesinde, ilgili mercilerden gerekli atama müsaadeleri alınmıştır.
 Aşağıdaki tabloda belirtilen toplam 110 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezine 14.07.2016 tarih ve 17394 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 20.07.2016 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.
Söz konusu 110 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından, 20.07.2016 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir. 
 Eti maden işletmeleri iş ilanlarını sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz. Aşağıdaki yorum bölümünden maden işletmeleri iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.