EVKUR Eleman Alımları İş Başvurusu

 Evkur yeni personel alımları için insan kaynakları departmanında iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Evkur iş başvuru formumuzu kullanarak aşağıdaki açık iş ilanlarına CV bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Türkiye geneli onlarca şubesinde yüzlerce personel çalıştıran Evkur vasıflı ve vasıfsız personel alımlarına farklı kadrolar için faklı şartlarda devam edecek. Evkur kredi kartı ödemesi yanında kefilsiz senetsiz hesap açarak müşteri memnuniyetini de ön plana çıkarmaktadır. Bu nedenledir ki Evkur özellikle beyaz eşya alımlarında tercih edilen mağazalardan.

evkur-is-basvurusu
Evkur İş İlanları

 EVKUR ARANAN POZİSYONLAR


  • Satış Destek Sorumlusu,
  • Bilgi İşlem Elemanı,
  • İş Güvenliği Uzmanı,
  • Grafik Tasarım Uzmanı,
  • Kasiyer 
  • Güvenlik Elemanları


Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. EVKUR Markası’nın ilk örneğini oluşturan Murat Halı Mağazaları, 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugun 27’si İstanbul’da, 53’ü de Türkiye’nin çeşitli illerinde olmak üzere toplam 80 mağazamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 Evkur iş ilanlarına yukarıdaki bağlantımızı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Evkur iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.